29 فوریه 2020
فوریه 29, 2020

انتخاب جراح بینی خوب

0 دیدگاه

انتخاب جراح بینی خوب

انتخاب جراح بینی خوب یکی از مواردی می باشد که همانند اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر می گذارد.

( متخصص گوش و حلق و بینی )


چرا جراحی بینی؟

بینی مرکزی ترین عضو صورت می باشد و کوچکترین تغییراتی در آن بر روی دیگر اعضای صورت نیز تاثیر می گذارد و می تواند در زیبایی یا معمولی بودن چهره فرد تاثیر بسزای داشته باشد. به همین دلیل و به ویژه در کشور ما افراد زیادی برای کسب زیبایی و جذابیت بیشتر انجام جراحی بینی اقدام می کنند.
جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب جزو مهم ترین انتخاب هایی می باشد که افراد می توانند در طول زندگی خود داشته باشند و تنها دلیل آن نیز نتیجه جراحی بینی است که تقریبا غیر قابل بازگشت می باشد.

اگر جراح بینی از تحصیلات، تجربه، مهارت لازم و بالا برخوردار باشد می تواند درعین حفظ عملکرد بینی از نظر بویایی و تنفسی، نتایج بسیار عالی از جهت زیبایی ظاهری و متناسب صورت هر فرد نیز برای آنها به وجود آورد.

از آنجا که سلیقه های افراد برای شکل نهایی بینی خودشان بسیار متفاوت می باشد، کاندیدای جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی خود خوب تحقیق کنند تا مطمئن شوند با ایشان به خواسته های خود خواهند رسید.

انتخاب جراح بینی خوب

بهترین کار این است که از بیماران و کادر پزشکی جراح بینی مورد نظر تحقیق کنند و نمونه کار های وی را از نزدیک مشاهده کنند. سایت ها و پیج های موجود در فضای مجازی تا حد زیادی می توانند با اطلاعاتی که در مورد مسایل مربوط به جراحی و نیز تصاویر اعمال جراحی فراهم می کنند در انتخاب اولیه موثر باشند ولی مسلما هرگز جایگزین صحبت رودررو با بیمارانی که خودشان تحت جراحی زیبایی قرار گرفته اند نخواهند شد.

لازم به ذکر است که کاندیدای جراحی بینی پیش از این که برای انجام چنین جراحی زیبایی اقدام کند باید با جراح بینی مدنظر خود و یا چندین جراح بینی دیگر، جلسه مشاوره داشته باشد چرا که بسیاری از خواسته هایی که مدنظر فرد است ممکن است برای وی قابل انجام نباشد و یا حتی عوارض زیادی به دنبال داشته باشد. این جلسات مشاوره به وی کمک می کنند دید واقع بینانه تری نسبت به جراحی زیبایی بینی و نتایج حاصله از آن و حتی جراح مورد نظر خود داشته باشد و به طور کلی نیز تاثیر مثبتی بر روی روند جراحی بینی و اطمینان و آرامش خاطر بیمار دارد.