29 فوریه 2020
فوریه 29, 2020

تزریق چربی

0 دیدگاه

تزریق چربی

تزریق چربی : بدن ما به طور طبیعی در تمامی نقاط خود از سلول های چربی برخوردار است ، اما در برخی افراد این سلول ها با تجمع حجم عمده ای از چربی مواجه هستند که این مسئله ، منحنی های بدن را از بین برده و به این ترتیب تناسب اندام را بر هم می زند. ( فوق تخصص جراحی پلاستیک  )

به علاوه ، این امر موجب می شود که این دسته از افراد در بعضی از نقاط صورت و بدن خود با کمبود حجم چربی مواجه شوند و همواره درصدد یافتن راهی برای حجیم سازی این نواحی و بهبود شکل ظاهری آن باشند.

تزریق چربی

آیا می دانستید که بدون افزایش وزن می توان سبب افزایش حجم بسیاری از نقاط بدن شد ؟

تزریق چربی یکی از روش های جوانسازی است که خاصیت پرکنندگی دارد و بدون افزایش وزن ، سبب پرشدن نواحی مورد نظر و همچنین رفع چروک های پوستی می شود.

به طور کلی تزریق چربی ، یکی از تکنیک های جوانسازی است که به دلیل نتایج طبیعی و زیبایی که دارد ؛ هر ساله بر محبوبیت آن افزوده می شود.

بنابراین اشخاصی که از کمبود چربی در صورت و نیز برخی اندام های بدن خود اعم از سینه ، باسن و غیره روبرو هستند ؛ می توانند از روش تزریق چربی استفاده کنند.

در این عمل ، چربی سایر نقاط بدن نظیر شکم ، پهلو و ران که با حجم قابل توجهی از چربی روبروست ؛ به کمک روش های ساکشن برداشته شده و پس از پالایش در دستگاه های سانتریفیوژ و خالص سازی ، آماده تزریق به نواحی مورد نظر می شوند.
ماندگاری تزریق چربی :

چربی تزریق شده ؛ این قابلیت را داراست که در موقعیت جدید خود استقرار یافته و با بافت های مجاور سازگار گردد ، از این رو به مرور زمان ماندگار و دائمی می شود.

برای افزایش ماندگاری نتیجه تزریق چربی ؛ می بایست عمل تزریق ، طی چند مرتبه مجددا انجام شود ؛ تا این مهم حاصل گردد.

نگران جابجایی تزریق چربی نیز نباشید ، زیرا چربی تزریق شونده از بدن خود فرد بوده و همانطور که گفتیم پس از تزریق ، در محل جدید خود مستقر می گردد.

ناگفته نماند که عمل تزریق چربی ، یک عمل ایمن با حداقل تهاجم است و از این حیث مورد استقبال عموم مردم واقع شده است.

ضمنا لازم به ذکر است که با برداشت چربی از مناطقی که چربی زیادی در آن ها اجتماع یافته است ، بدفرمی این نواحی کاهش یافته و تناسب اندام فرد نیز تا حدودی بهبود می یابد.