26 فوریه 2020
فوریه 26, 2020

لیزر موهای زائد

0 دیدگاه

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن : وجود موهای زائد در نواحی مختلف بدن علاوه بر از بین بردن لطافت پوست و کاهش زیبایی آن، این نقاط را به بستری مناسب برای تجمع میکروب ها و باکتری ها می نماید که این امر موجب ایجاد بوی نامطلوب عرق و بروز برخی بیماری ها خواهد شد. (لیزر موهای زائد در تهران )

به همین دلیل افراد برای خلاصی از این موها روش های مختلفی همچون استفاده از تیغ و اپیلاسیون را تجربه می کنند که روشی موقتی بوده و مشکلاتی همچون سیاه شدن ناحیه مورد نظر، شل شدن پوست، ایجاد حساسیت، زخم و غیره را برای آن ها به دنبال خواهد داشت.

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی از لیزر برای رفع دائمی موهای زائد استفاده می شود که کلینیک های زیبایی مختلف با دستگاه های متفاوت به ارائه این خدمات به مراجعین خود می پردازند.

در کلینیک کلارینس از دستگاه الکساندرایت کندلا که بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه روز دنیا بوده و دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می شود.

لیزر موهای زائد

کاندیدای مناسب لیزر موهای زائد
تمامی افرادی که در نواحی مختلف بدن خود موی زائد داشته و از این موضوع ناراحت هستند می توانند اقدام به انجام لیزر موهای زائد کنند.

لازم به ذکر است که هرچه رنگ این موها تیره تر باشد لیزر تاثیر بیشتری در از بین بردن آن خواهد داشت.

البته باید گفت که افراد زیر برای انجام لیزر مناسب نیستند:

برنزه بودن
وجود برخی بیماری های خاص
سابقه عفونت فعال مثل جوش های چرکی
وجود اختلالات عفونی
وجود گوشت اضافه در محل
مصرف برخی داروهای خاص
سابقه تبخال مکرر
خانم ها باردار
مصرف ایزوترتینویین
وجود خال، تاتو یا کک و مک در موضع
سابقه ابتلا به بیماری هایی همچون لوپوس
مصرف داروهای حاوی طلا
عملکرد دستگاه الکساندرایت کندلا
در این دستگاه از سنگی به نام الکسا برای تولید دو طول موج 755 نانومتری و 1064 نانومتر برای پوست های تیره تر استفاده می شود.

طول موج ذکر شده بیشترین اثر را در از بین بردن موهای زائد دارد. همانطور که گفتیم دستگاه های لیزر زیادی در جهان وجود دارند اما هیچ یک از آن ها قادر به تولید این طول موج نیست.

دستگاه الکساندرایت کندلا 5 شات در هر ثانیه می زند و به همین علت سریع ترین دستگاه لیزر دنیاست.

باید گفت که هرچه سنگ جواهر به کار رفته در دستگاه طول موج دقیق تری تولید نماید قیمت دستگاه بیشتر خواهد بود، کمپانی کندلا تنها شرکتی است که از سنگ جواهر الکسا در دستگاه خود استفاده می نماید.

امروزه در تمام مراکز زیبایی آمریکا از این دستگاه استفاده می شود ولی در ایران به دلیل قیمت زیاد این دستگاه، کلینیک های زیبایی معدودی از آن برای رفع موهای زائد بهره می گیرند که کلینیک زیبایی کلارینس یکی از آن های می باشد.

لیزر موهای زائد

انواع دستگاه کندلا
این دستگاه دارای دو نوع جنتل لیز و جنتل پرومکس است.

جنتل لیز: دارای طول موج 755 نانومتری می باشد.
جنتل مکس پرو: آخرین و بهترین ورژن دستگاه کندلا است که علاوه بر طول موج 755 نانومتری طول موج 1064 نانومتری نیز دارد.
قیمت دستگاه جنتل لیز پایین تر از دستگاه جنتل مکس پرو بوده و به همین دلیل بیشتر کلینیک های زیبایی از این دستگاه در کلینیک های خود بهره می گیرند، لازم به ذکر است که این دستگاه فقط بر روی پوست های روشن جواب می دهد.

کلینیک زیبایی کلارینس مجهز به دستگاه کندلا جنتل مکس پرو است که نه تنها برای پوست های روشن جوابگوست که تاثیر زیادی بر پوست های تیره نیز دارد.

مزایای دستگاه الکساندرایت کندلا
این دستگاه مزایای بسیاری دارد که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت زیاد
قابل استفاده برای تمام پوست های تیره و روشن
موثر در از بین بردن انواع موهای نازک و ضخیم
بدون درد بودن : در دستگاه الکساندرایت کندلا از یک سیستم خنک کننده به منظور کاهش سوزش و درد بهره گرفته می شود.