کشتی و وزنه‌برداری

آشتی کشتی و فوتبال با پادرمیانی سرمربی تیم ملی!

انتشار مصاحبه حسین کنعانی با شبکه ورزش و پاسخ عجیب مدافع ملی پوش پرسپولیس به قیمت خودروی لوکس خود آغاز ماجرای عجیبی بین فوتبالیست‌ها و قهرمانان رشته‌های غیرفوتبالی بود.

امیرمحمد یزدانی با استوری کردن پستی از یکی از صفحات اختصاصی کشتی که صحبت‌های کنعانی زادگان مبنی بر قیمت صد میلیاردی خودروی وارداتی‌اش و صحبت‌های پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی را کنار هم قرار داده بود، جنجال جدیدی را به پا کرد.

در حالی که چند تن از کشتی گیران با انتشار استوری از صحبت‌های امیرمحمد یزدانی و حمله او به کنعانی زادگان و بازیکنان تیم ملی فوتبال حمایت کردند، پای چند فوتبالیست هم به این ماجرا باز شد.

کنعانی زادگان با انتشار یک استوری عذرخواهی کرد، جواد کاظمیان، بازیکن سابق تیم ملی بود که یک دعوای اینستاگرامی با ستاره ۲۲ ساله تیم ملی کشتی آزاد استارت زد. کاظمیان با انتشار چند استوری تند به شدت به یزدانی حمله کرد ‌و در این‌ جنگ اینستاگرامی که شکل عجیبی به خود گرفته بود، یزدانی هم کم نیاورد.

حتی پای چند فوتبالیست دیگر از جمله محمدرضا خانزاده و پیام صادقیان هم به ماجرا باز شد.

اما چند ساعت بعد از این اتفاقات عجیب در فضای مجازی، پژمان درستکار که ارتباط خوبی هم با فوتبالیست‌ها دارد، وارد عمل شد. سرمربی تیم ملی کشتی برای ادامه پیدا نکردن ماجرا امیرمحمد یزدانی و جواد کاظمیان را به صورت همزمان روی خط آورد و دقایقی برای آنها صحبت کرد تا آرامش را بین این دو نفر و جامعه کشتی و فوتبال برقرار کند.

در این ارتباط تلفنی جواد کاظمیان اعلام‌ کرد علاقه زیادی به کشتی و حتی مبارزه‌های خود امیرمحمد یزدانی دارد و فقط‌ بحث او حفظ حرمت بزرگان بوده است. از سوی‌ دیگر یزدانی هم با تعریف و تمجید از کاظمیان اعلام کرد با فوتبالیست‌ها مشکلی ندارد.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا