والیبال

انفجار بمب نقل و انتقالاتی؛ ستاره ایرانی در سری‌آ

امین اسماعیل نژاد فصل سختی را در لیگ برتر والیبال پشت سر گذاشت. او که در مسابقات ملی سال گذشته درخشان ظاهر شد، انتظار داشت با حل شدن مشکلات مربوط به سربازی‌اش بتواند در تیمی که دوست دارد به میدان برود اما اوضاع مطابق میل او پیش نرفت و امین تا پایان لیگ در پاس گرگان ماندگار شد و اتفاقا با عملکرد فوق‌العاده خود او بود که این تیم تا نیمه نهایی مسابقات نیز پیش رفت.

اسماعیل نژاد ستاره بی‌چون و چرای والیبال ایران در لیگ ملت‌های سال گذشته به حساب می‌آمد. او یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت تیم ملی در لیگ ملت‌ها محسوب می‌شد و عملکرد او تمجید بزرگان والیبال دنیا از جمله ویتال هاینن، سرمربی سابق تیم ملی لهستان را هم به همراه داشت.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران حالا این روزها به دور از حواشی و اتفاقاتی که سال گذشته برایش رخ داد به شکل جدی کار خود را در تمرینات تیم ملی دنبال می‌کند. او قطعا انگیزه‌های زیادی خواهد داشت تا موفقیت‌های سال گذشته را تکرار کند.

در ابتدا به نظر می‌رسید او یک انگیزه مضاعف نیز خواهد داشت زیرا قصد دارد با درخشش در رقابت‌های ملی زمینه حضور خود در یک باشگاه سطح اول اروپایی را فراهم کند اما اکنون به نظر می‌رسد که این ستاره والیبال ایران تیم فصل آینده خود را هم انتخاب کرده است.

همان‌طور که اسماعیل نژاد قبلا هم از علاقه خود به حضور در بهترین لیگ دنیا یعنی سری‌آ خبر داده بود حالا قرارداد او با یک تیم بزرگ حاضر در این لیگ نهایی شده است. به نظر می رسد امین اسماعیل نژاد امروز رسما با یک باشگاه مطرح و مدعی ایتالیایی در سری‌آ قرارداد امضا کرد. به درخواست این باشگاه و به خاطر مسائل اسپانسرینگ و حق تصویر نام تیم جدید اسماعیل نژاد در تاریخ یک ژوئن رسما اعلام خواهد شد.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا