کشتی و وزنه‌برداری

اگر بگوییم یزدانی به المپیک نمی‌رسد غیر از استرس و تخریب چه دارد؟

مراد محمدی درباره وضعیت حسن یزدانی و شایعات پایان دوره قهرمانی او، اظهارداشت: خودم اولین حرفم این است خوب یا بد یزدانی کتف خود را عمل کرده پس همه باید او را حمایت و صبر کنیم به شرایط مسابقه برگردد. اگر قبل از عمل بود آدم بحث می‌کرد اما او تمام جوانب را سنجیده و عمل کرده است.

وی درباره اظهارات علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی که گفته بود خیلی سخت است کشتی‌گیر بعد از جراحی کتف برگردد، تصریح کرد: او تجربه خودش را گفته چون دبیر عمل کرده است اما اینکه بگوییم حسن یزدانی باید عمل می کرد یا نه بحث درستی نیست. باید او آرام خودش به شرایط مسابقه برگردد. برگشت یزدانی از این به بعد هنر پزشکان و تقدیر است.

مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید تا فرصت باقی‌مانده یزدانی بتواند خودش را به المپیک برساند، گفت: الان که عمل کرده انشالله خودش را می‌رساند. این موقع حرف‌های ضد و نقیض زیاد است. اگر بگوییم یزدانی به المپیک نمی‌رسد غیر از استرس و تخریب چه دارد؟ بهترین حرف این است که برای او دعا کنیم. یزدانی همیشه خودش را در شرایط سخت نشان داده است.

دارنده مدال برنز المپیک پکن در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر پشتوانه‌سازی فدراسیون در وزن ۸۶ کیلوگرم، خاطرنشان کرد: ما نفرات خوبی داریم که می‌توان روی آنها صحبت کرد. حسن یزدانی فوق ستاره بود، نفرات بعدی هم خوب هستند اما در این باره صحبت نکنیم بهتر است.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا