فوتبال ملی

توافق ملی‌پوش ایرانی با اوساسونا

محمدحسین درخشانی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران که سابقه بازی در تیم‌های گیتی پسند و مس سونگون را هم دارد، با باشگاه اوساسونا مگنا (شوتا) اسپانیا به توافق رسید و فصل آینده در لیگ دسته اول اسپانیا حضور خواهد داشت.

درخشانی با تایید این خبر گفت: با باشگاه اوساسونا به توافق رسیدم و کارهایش در حال انجام است.

وی در پاسخ به این سئوال که چه زمانی برای حضور در تمرینات اوساسونا راهی اسپانیا می‌شود؟ تاکید کرد: فعلاً نمی‌توانم تاریخ خاصی بگویم. کارهای اداری و دریافت ویزا در حال انجام است. فکر می‌کنم برای مردادماه عازم اسپانیا بشوم.

این ملی پوش فوتسال ایران در پایان با بیان اینکه شناخت کافی و کامل از تیم اوساسونا دارد، گفت: قراردادم با این تیم دو ساله است اما تمدید آن برای سال دوم توافقی است.

اوساسونا در فصل گذشته لیگ ۱۶ تیمی اسپانیا، در رده چهاردهم قرار گرفت و فاصله کمی تا سقوط داشت اما در نهایت موفق شد در این رقابتها باقی بماند.

درخشانی فصل آینده پنجمین لژیونر فوتسال ایران در کشور اسپانیا خواهد بود. حسین طیبی و مسلم اولادقباد در تیم پالما به کارشان ادامه می‌دهند و سعید احمدعباسی هم دومین فصل خود را با تیم واین آلبالی والدپناس سپری خواهد کرد. علاوه بر این، سالار آقاپور هم فصل بعد به تیم پالما می‌رود.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا