فوتبال جهان

خشم تاتنهام از طعنه‌های دوست رونالدو

بعد از شکست تاتنهام در بازی دیشب این تیم مقابل بورنموث، پیرس مورگان، مجری مشهور انگلیسی، یک بار دیگر به تمسخر این تیم پرداخت تا رابطه او و هواداران اسپرز بیش از پیش با تنش مواجه شود.

تاتنهام دیشب مقابل بورنموث عملکردی ضعیف به نمایش گذاشت تا ضربه دیگری به امیدهایش برای کسب سهمیه وارد شود. با اینکه اسپرز ابتدا با گل سون هیونگ مین پیش افتاده بود اما در ادامه دو گل دریافت کرد. با اینکه تاتنهام در اواخر مسابقه کار را به تساوی کشاند اما گل دانگو اوتارا در دقیقه 95 باعث شد استلینی و تیمش از این مسابقه هیچ امتیازی به دست نیاورند.

باشگاه بورنموث در پایان مسابقه با تاتنهام شوخی کرد و با انتشار توییتی طعنه‌آمیز نوشت: "شمال لندن قرمز است". این اشاره‌ای به رنگ پیراهن آرسنال بود که تیمی از شمال لندن و حریف سنتی تاتنهام به حساب می‌آید و در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر ایستاده است.

1853077

پیرس مورگان که هوادار سرسخت آرسنال است و از این گذشته از او به عنوان دوست صمیمی کریستیانو رونالدو یاد می‌شود بلافاصله به این توییت باشگاه بورنموث واکنش نشان داد و با انتشار چند پاسخ از ایموجی‌های خنده و تشویق استفاده کرد تا نشان دهد از طعنه زدن به تاتنهام لذت می‌برد.

تاتنهامی‌ها زمانی از پیرس مورگان عصبانی‌تر شدند که توییت او در مدتی کوتاه میلیون‌ها بار دیده شد و واکنش گرفت. تا چند ساعت پیش توییت مورگان نزدیک به 7 میلیون بار دیده شده، بیش از 100هزار بار لایک شده و 16هزار بار ریتوییت شده بود.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا