کشتی و وزنه‌برداری

خط و نشان جادوگر برای حسن یزدانی

نبرد دیوید تیلور و حسن یزدانی به یک مبارزه سنتی در فینال مسابقات جهانی کشتی تبدیل شده و همه علاقه مندان به این رشته در سراسر جهان بی‌صبرانه منتظر ششمین راند از دوئل این دو ستاره کشتی جهان هستند.

دیوید تیلور که در مسابقات جهانی ۲۰۱۸، المپیک توکیو و جهانی ۲۰۲۲ موفق به پیروزی مقابل حسن یزدانی شده است و تنها در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ به این قهرمان ایرانی باخته است، بدون اینکه در هیچ مسابقه تدارکاتی و تورنمنت‌های رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی شرکت کند، با پیروزی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا صاحب دوبنده این کشور در مسابقات جهانی 2023 صربستان شده و این روزها با تمرینات سخت خودش را برای یک قهرمانی دیگر آماده می‌کند.

این ستاره آمریکایی که لقب جادوگر را یدک می‌کشد، اخیرا ویدیویی را از تمریناتش در صفحه شخصی خود منتشر کرده و بار دیگر در حدود چند هفته منتهی به رقابت‌های جهانی، آمادگی خود را به رخ کشیده است.

تیلور با انتشار این ویدیو نوشته است: "6 هفته باقی مانده و تمرینات و ریکاوری برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به خوبی پیش می‌رود و در حال حاضر تنها اولویت من حضور در این رقابت‌ها، به نمایش گذاشتن بهترین خودم و کسب مدال طلاست."

تیلور که بارها با احترام در خصوص رقیب اصلی خود یعنی حسن یزدانی صحبت و از نبرد با او نیز استقبال کرده، با انتشار این ویدئو برای رقبایش خط و نشان کشیده است.

حتما این جادوگر آمریکایی به خوبی می‌داند که به خاطر وضعیت حسن یزدانی و خودش در رنکینگ اتحادیه جهانی این امکان وجود دارد که این دو ستاره امسال برخلاف سال‌های اخیر قبل از فینال با یکدیگر روبرو شوند و این احتمالا چالش بزرگتری برای هر دو خواهد بود چون در صورت شکست حتی کسب مدال نقره هم برایشان غیرممکن خواهد بود.
حسن یزدانی اما برخلاف تیلور که در فضای مجازی حسابی فعال است، این روزها در سکوت در اردوی تیم ملی مشغول تمرین است و با نقشه‌های پژمان درستکار سعی در رقم زدن دومین شکست تیلور در راند ششم این مبارزه تاریخی دارد.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا