کشتی و وزنه‌برداری

خط و نشان کشتی‌گیر روس برای حسن یزدانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آرتور نایفونوف نفر سوم المپیک توکیو و دارنده ۲ مدال برنز کشتی آزاد جهان از روسیه، درباره رقابت با حسن یزدانی اظهار داشت: یزدانی تاکنون ۳ بار من را شکست داده و باعث شده به رویای خود نرسم، اما می‌دانم بالاخره روزی خواهد رسید که از او انتقام می‌گیرم.

وی که در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام کنکورد در ولادی قفقاز روسیه قهرمان شد، عنوان کرد: در رقابت‌های قهرمانی روسیه مقابل امان‌الله گاجیماگومدوف مغلوب شدم، اما در فینال جام کنکورد انتقام گرفتم. احتمالاً من اینگونه تنظیم شده‌ام که باید ببازم تا کمی تکان بخورم و به خودم بیایم. نمی‌خواهم اینطور به نظر برسد که دارم بهانه می‌آورم، اما در مسابقات قهرمانی روسیه نتوانستم خودم را جمع و جور کنم و آنطور که باید باشم.

نایفونوف افزود: امروز در بهترین فرم نیستم، سعی می‌کنم روز به روز بهتر شوم و وقتی حریفانم هم پیشرفت می‌کنند برای من خوب است. تلاش می‌کنم در مسابقات آینده نیز پیروز میدان باشم.

حسن یزدانی دارنده ۸ مدال رنگارنگ جهان و المپیک در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹، ۲۰۲۱ و المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به شکست آرتور نایفونوف روس شده است.

۲۵۱۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا