فوتبال جهان

زیدان بمب تابستانی تیم پرستاره

آینده کریستف گالتیه در تیم پاری‌سن‌ژرمن در هاله‌ای از ابهام است. این مربی که به دلیل نتایج ضعیف پی اس جی در طول سال مورد انتقاد قرار گرفته، به لطف ۲ بازی اخیر پاریس اکنون شرایط بهتری نسبت به قبل دارد ولی این بدان معنا است که سران این تیم متمول فرانسوی برای فصل بعد هم روی او حساب باز کنند. پیروزی بر نیس و لانس آینده او را روی نیمکت پی‌اس‌جی تا پایان فصل تضمین کرده است، اگرچه این خوش شانسی فقط تا پایان فصل ادامه خواهد داشت.

پاری‌سن‌ژرمن با پیروزی‌ که در بازی با لانس به دست آورد، ۷۲ امتیازی شد و اختلافش را با تیم دوم به ۹ امتیاز افزایش داد.

در حال حاضر، پاری‌سن‌ژرمن هیچ مربی را به عنوان جانشین گالتیه معرفی نکرده است. صحبت‌هایی در مورد لوئیس انریکه و یولیان ناگلزمن که مورد توجه چلسی نیز هستند به عنوان نامزدهای احتمالی مطرح شده اما تاکنون تماسی با کسی صورت نگرفته است.

نام مورینیو که به نقل از فوت-مرکاتو، ممکن است رم را ترک کند و به پاری‌سن‌ژرمن بپیوندد نیز مطرح شده است اما باز هم هیچ رویکرد مشخصی وجود نداشته است. تنها چیزی که مشخص است این است که به زودی جانشین گالتیه برای فصل بعد مشخص خواهد شد.

پاری سن‌ژرمن در فصل جاری با هدایت گالتیه نتوانسته است عملکرد خوبی از خود نشان دهد. از یک سو حذف از لیگ قهرمانان اروپا و از طرف دیگر کنار رفتن از جام حذفی فرانسه و البته نوسان در لیگ باعث شده است تا احتمال ادامه همکاری با گالتیه بسیار کم باشد. حالا از زین‌الدین زیدان به عنوان یکی از گزینه‌های جدی جایگزینی گالتیه سخن به میان می‌آید.

257 251

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا