فوتبال جهان

ستاره قرمزها یک قدم تا نابودی کامل!

بعد از شکایت همسر سابق آنتونی که او را متهم به آزار و اذیت فیزیکی کرده بود، این بازیکن از تیم ملی برزیل کنار گذاشته شد و باشگاه منچستریونایتد نیز با صدور بیانیه ای از برخورد جدی با این بازیکن خبر داد. این تمام ماجرا نبود و دردسر جدیدی برای آنتونی درست شده و دو زن دیگر نیز همین اتهامات را به او وارد کرده‌اند.

رایسا دی فریتاس، دانشجوی حقوق مدعی شد که پس از یک حادثه در ماه می 2022 که طی آن توسط آنتونی و مالو اوهانا – همسر سابق دودو بازیکن برزیلی – پس از حضور در یک کلوپ شبانه سائوپائولو مورد حمله قرار گرفت، آسیب دیده و راهی بیمارستان شده است.

اینگرید لانا، بانکدار 33 ساله برزیلی نیز، در گفت‌وگو با رکورد تی‌وی برزیل از رفتار تهاجمی آنتونی علیه خودش در سال 2022 پرده برداشت. این زن برزیلی در مورد اتفاقاتی که سال گذشته برایش رخ داد گفت: "او سعی در ایجاد رابطه با من را داشت ولی وقتی با مخالفت من مواجه شد رفتاری خشن از خود نشان داده و سرم را به دیوار کوبید."

این اتهامات در کنار اتهاماتی که گابریلا کاوالین، همسر سابق آنتونی، به او وارد کرده بود می‌تواند او را در مسیر اخراج از منچستریونایتد قرار دهد چرا که شیاطین سرخ فصل گذشته در مورد میسون گرینوود نشان دادند که در چنین مسائلی شوخی ندارند.

257 251

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا