فوتبال ملی

عکس‌| شماره لباس محبی در روسیه مشخص شد

محمد محبی پس از پیوستن به روستوف روسیه در یک جلسه تمرینی در زمین اصلی تمرینات این باشگاه حضور یافت و با پیراهن خاصی که این باشگاه طراحی کرده، رونمایی شد؛ لباسی با تم و نگار جقّه‌ای که بنابر اعلام رسانه روستوف، از نقوش سنتی فرش ایرانی الهام گرفته شده است.

باشگاه روستوف ضمن اینکه عنوان کرده محمد محبی بخاطر این طراحی پیراهن سفید با نقش و نگار ایرانی از آنها قدردانی داشته، به نوعی شماره پیراهن ستاره جدیدش را هم مشخص کرده است.

محمد محبی در حالی برای نخستین بار پیراهن باشگاه روستوف را بر تن کرد و در محل تمرینات این تیم حضور یافت که در کنار پوشیدن پیراهن خاص، شماره لباس ۹ او هم جالب توجه بود.

1898062

ستاره ملی پوش فصل گذشته استقلال که در فصل گذشته با پیراهن شماره ۷۷ برای آبی‌ها به میدان رفته بود، در روستوف روسیه ظاهرا با شماره ۹ بازی خواهد کرد و برای نخستین بار تجربه بازی با عدد تک رقمی روی لباس به میدان می‌رود.

محمد محبی پیش از استقلال در سانتا کلارا پرتغال با شماره پیراهن ۳۰، در سپاهان با شماره ۲۰، در شاهین بوشهر با شماره ۳۰ و در تیم ملی با شماره ۱۶ بازی کرده بود که حالا در روستوف با لباس شماره ۹ به میدان می‌رود.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا