فوتبال جهان

عکس| مرگ جنجالی یک فوتبالیست/ جسدی که چند روز پس از بازی جنجالی پیدا شد

فوتبال آرژانتین با خبر پیدا شدن جسد یک فوتبالیست جوان که دو فرزند کم سن و سال دارد شوکه شده است.

چند روز پیش ویدیویی از الکساندر تاپون منتشر شد که نشان می‌داد او در جریان یک مسابقه به سمت داور حمله کرده و او را به جانبداری از تیم حریف متهم می‌کند. این فوتبالیست با لگدی محکم داور را سرنگون کرده و باعث بیهوشی‌اش شد. تاپون از سوی پلیس به تلاش برای قتل داور متهم شد و امروز رسانه‌ها از پیدا شدنش جسد او خبر دادند.

با اینکه بیشتر رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند به احتمال زیاد الکساندر تاپون دست به خودکشی زده چرا که حاضر نبوده به جرم ضرب و جرح با نیت قتل به زندان برود، اما بسیاری از آرژانتینی‌ها خودکشی او را قبول ندارند و می‌گویند مافیا در این ماجرا درگیر بوده است.

یکی از علت‌هایی که باعث شک و شبهه در مرگ این فوتبالیست ۲۴ساله شده بوده این است که جسد او امروز در محوطه یک ایستگاه قطار دور افتاده در حومه بوئنس‌آیرس در حالی پیدا شد که گلوله‌ای مستقیم به سر او شلیک شده است. این یکی از روش‌های معمول مافیای آرژانتین برای تسویه حساب با رقبا است.

دیداری که درگیری این فوتبالیست با داور در آن رخ داد در چارچوب یک لیگ آماتوری برگزار می‌شد. در آرژانتین برخی لیگ‌های آماتوری حساسیت بالایی دارند چرا که از آنها به عنوان بهانه‌ای برای شرط‌بندی استفاده می‌شود و گاهی مبالغ کلانی در این شرط‌بندی‌ها جابجا می‌شود. به همین خاطر است که ردپای مافیا در بسیاری از لیگ‌های آماتوری این کشور دیده می‌شود.

تصاویر| مرگ جنجالی یک فوتبالیست/ جسد چند روز پس از بازی عجیب پیدا شد؛ قتل یا خودکشی؟

تصاویر| مرگ جنجالی یک فوتبالیست/ جسد چند روز پس از بازی عجیب پیدا شد؛ قتل یا خودکشی؟

258 25

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا