فوتبال جهان

عکس‌| وحشت بکام و همسرش از حمله یک هوادار به مسی

لیونل مسی دومین ماموریت خود در اینترمیامی را نیز به نحو احسن پشت سر گذاشت. او پس از اینکه در اولین بازی خود توانست گل پیروزی تیمش را در دقیقه 4+90 به ثمر برساند، بامداد امروز نیز توانست به تنهایی بار پیروزی مقابل آتلانتا را به دوش بکشد.

ستاره آرژانتینی برای اولین بار در این دیدار در ترکیب اصلی قرار گرفت. مسی دو گل اول تیمش را به ثمر رساند و در ادامه نیز یک گل برای رابرت تیلور ساخت تا همه کاره پیروزی 4-0 اینتر میامی لقب بگیرد. رکورد او در دو بازی نخست قابل توجه است: 3 گل، یک پاس گل و 2 پیروزی.

با این وجود همه چیز در اینترمیامی با حضور مسی آرام و خوشایند نیست. مسئولان این باشگاه در جریان بازی امروز به خوبی متوجه شدند که برای تامین امنیت فوق ستاره‌ای مثل مسی باید تدابیر بسیار ویژه‌تری بیندیشند چرا که هر لحظه امکان هر اتفاقی با حضور لئو در زمین وجود دارد.

1901984

در دقیقه 78 بازی با آتلانتا یکی از این اتفاقات را شاهد بودیم؛ جایی که مسی بعد از تعویض شدن قصد حضور روی نیمکت را داشت که با هجوم یک هوادار مواجه شد؛ این هوادار جوان با سرعتی باورنکردنی سکوها را ترک کرد و قصد داشت قبل از نشستن مسی روی نیمکت خود را به او برساند.

نیروهای امنیتی موفق شدند به موقع جلوی این هوادار را گرفته و مانع از ایجاد مشکل برای مسی شوند با این وجود می‌شد در همان لحظات ترس و شوک را از چهره ستاره اینترمیامی متوجه شد؛ همان طور که دیوید بکام، یکی از مالکان اینترمیامی و همسرش ویکتوریا نیز چند متر آن طرف‌تر با چهره‌ای وحشت‌زده و نگران نظاره‌گر صحنه بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا