فوتبال جهان

عکس‌| چهره خندان بکام در اولین دیدار با خرید بزرگ

دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس، که این روزها مالکیت باشگاه اینترمیامی را در اختیار دارد، برای اولین بار در کنار خرید بزرگ این باشگاه قرار گرفت.

بکام که در راضی کردن لیونل مسی برای سفر به آمریکا نقش مهمی داشت با انتشار تصویری که او را در کنار مسی با پیراهن صورتی میامی نشان می‌دهد، توضیحاتی درباره علت تلاش برای خرید این ستاره بزرگ آرژانتینی ارائه داد.

عکس‌| چهره خندان بکام در اولین دیدار با خرید بزرگ

بکام در صحبت‌هایش با اشاره به اینکه از ابتدا می‌خواسته بزرگترین بازیکنان دنیا را به میامی بیاورد گفت: "10 سال پیش که این مسیر جدید را شروع کردم تا تیمی تازه در میامی بسازم رؤیایم این بود که بزرگترین بازیکنان دنیا را به این شهر فوق‌العاده بیاورم. من زمانی که لس‌آنجلس گلکسی پیوستم با اشتیاق دلم می‌خواست برای نسل جدید فوتبال میراثی در آمریکا به یادگار بگذارم. برای همین دنبال ستاره‌هایی بودم که مثل من همان اشتیاق را داشته باشند".

مالک اینترمیامی در ادامه گفت: "امروز رؤیای من به واقعیت تبدیل شد. از اینکه بازیکنی در سطح لئو به باشگاه ما پیوسته احساس غرور و افتخار می‌کنم و هر چه از خوشحالی‌ام بگویم کم گفته‌ام. با کمال افتخار به یکی از دوست‌های خوبم، لئو مسی، خوشامد می‌گویم. او یک انسان به تمام معناست که با خانواده دوست‌داشتنی‌اش به جمع ما در اینترمیامی پیوست".

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا