فوتبال ملی

لژیونری که عروسی را به اردوی تیم ملی ترجیح داد!

خش رسانه ای تیم ملی هفته گذشته که نام 24 بازیکن را برای حضور در مینی کمپ روزهای گذشته اعلام کرد، توضیحی درباره اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی هال سیتی انگلیس داده بود.

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اللهیار صیادمنش مورد توجه امیر قلعه نویی برای حضور در اردو قرار داشته اما او درگیر برگزاری مراسم ازدواج خود در کشور ترکیه است و به همین خاطر در این مینی کمپ غیبت دارد. با این شرایط تصور می شد که صیادمنش در لیست نهایی تیم ملی برای حضور در قرقیزستان قرار داشته باشد اما این اتفاق بازهم رخ نداد تا اللهیار بازهم در اردوی تیم ملی غایب باشد.

بر اساس کسب اطلاع خبرنگار ما صیادمنش امشب در استانبول ترکیه مراسم ازدواج خود را برگزار می کند و با توجه به مشکلاتی که در دریافت ویزا و خرید بلیت از کشور ثالث به قرقیزستان وجود داشت، او در روزهای آینده نیز نمی تواند به اردوی تیم ملی اضافه شود. به همین خاطر قلعه نویی از این مهاجم جوان و باتجربه تیم ملی گذشته و صیادمنش در اردوی آینده نیز حاضر نخواهد بود.

حالا باید دید صیادمنش دراردوهای بعدی تیم ملی چه شرایطی پیدا می کند و آیا شاهد اضافه شدن او به تیم ملی بعد از مدت ها غیبت خواهیم بود یا خیر.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا