والیبال

نماینده ایران با سعید معروف سوم هم نشد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آخرین روز رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (یکشنبه 31 اردیبهشت) با هشت دیدار در منامه پیگیری می‌شود. در دیدار رده‌بندی و برای مشخص شدن تیم‌های سوم و چهارم، دو تیم‌ شهداب ایران و پلیس قطر از ساعت 17:10 به مصاف هم رفتند که نماینده قطر سه بر یک به پیروزی رسید و در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفت.

مهدی مهدوی، یونس قلیچ نیازی، شهروز همایونفرمنش، محمد صادقی، محمد ولی‌زاده و رضا عابدینی ترکیب شروع کننده تیم شهداب ایران بودند و مهدی مرندی به عنوان لیبرو در ترکیب حضور داشت.

در تیم پلیس قطر هم هریستوف گئورگیف، نبیل بلال، افه بایرام، اولیور ونو، جان چیپو و واسیچ ترکیب آغاز کننده بازی را تشکیل دادند و ابوی لیبروی تیم بود.

دیداری که در ست نخست با پیروزی 26 بر 24 شهدابی‌ها به پایان رسید، اما در ست‌های دوم و سوم پلیس قطر با نتایج 25 بر 16 و 25 بر 20 بازی را به نفع خود تمام کرد تا انگیزه بیشتری برای پیروزی در ست چهارم داشته باشد و در نهایت ست چهارم مسابقه را نیز با امتیاز 25 بر 19 به پایان رساند تا پیروز نهایی میدان باشد.

چونگ سی زی لای سدریک از کشور هنگ کنگ به عنوان داور اول و جیراساک از تایلند به عنوان داور دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

شهداب ایران در مرحله مقدماتی موفق به شکست گاز جنوب عراق، کام ایر افغانستان و تایچونگ بانک چین‌تایپه شده بود تا به عنوان تیم صدرنشین گروه راهی مرحله دوم مسابقات شود. نماینده ایران در مرحله دوم با پیروزی مقابل اسپورتینگ کویت و شکست برابر پلیس قطر حریف سانتوری ژاپن در نیمه نهایی شد و با شکست برابر نماینده ژاپن راهی دیدار رده‌بندی شد.

شهدابی‌ها سال گذشته و در نخستین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا موفق به کسب مدال برنز و مقام سومی شدند.

از دقایقی دیگر تیم‌های سانتوری ژاپن و جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی اندونزی در دیدار نهایی این رقابت‌ها برای مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا