فوتبال جهان

واکنش باشگاه رئال مادرید به سخنرانی جنجالی لاپورتا

خوان لاپورتا امروز در یک کنفرانس خبری حضور پیدا کرد تا در مورد پرونده نگریرا توضیحاتی ارائه دهد. باشگاه بارسلونا متهم است که بین سال‌های 2001 تا 2018، به انریکز نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا، ارقامی را به صورت مخفیانه پرداخت کرده تا گزارش‌های داوری بازی‌های لالیگا را دریافت کند. باشگاه رئال مادرید و دولت اسپانیا در کنار فدراسیون فوتبال این کشور خواهان رسیدگی به پرونده اتهام باشگاه بارسلونا به پرداخت رشوه به نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا هستند.

لاپورتا امروز در کنفرانس خبری خود به رئال مادرید به شکلی بی‌سابقه حمله کرد و این باشگاه را حکومتی و تحت حمایت داوران خواند. طبق گزارش مارکا، باشگاه رئال مادرید قصد ندارد به صورت علنی به اظهارات لاپورتا واکنش نشان دهد و همه تمرکز باشگاه روی ادامه فصل و بازی فردا برابر چلسی در لیگ قهرمانان است.

در ادامه گزارش آمده است که رئال مادرید وارد بازی‌ای که لاپورتا دوست دارد، نخواهد شد و اتهامات را نیز بی‌اساس می داند. در رئال معتقدند لاپورتا برای دور کردن توجهات از واقعیت ماجرا تصمیم گرفته به رئال حمله کند اما واکنش باشگاه مادریدی به بارسلونا مثل واکنش به بیانیه‌های اخیر اتلتیکو خواهد بود. رئال مادرید پاسخی برای بارسلونا ندارد و البته ارتباط دوستانه دو باشگاه نیز عملا از بین رفته است. همانطور که رئال سال قبل به یک دهه رابطه خوب با اتلتیکو پایان داد، اکنون با بارسلونا نیز دوست نخواهد بود و دو باشگاه از این پس تنها به منافع خود فکر خواهند کرد. برای مثال رئال مادرید در زمان خود این شانس را داشت تا با گاوی قرارداد ببندد ولی روابط خوب با بارسلونا باعث شد تا تحرکی در این زمینه نشان ندهد اما از این پس همه چیز متفاوت خواهد بود.

257 251

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا