والیبال

پاسخ مربی مشهور به درخواست واتساپی ایران!

ساعاتی پیش از گزینه اصلی فدراسیون والیبال برای مربیگری تیم ملی رونمایی شد. استفان آنتیگا که در حال حاضر تیمی را ندارد، پس از مذاکرات فدراسیون با فدراسیون به آن‌ها پاسخ منفی داده است.

این مربی فرانسوی به پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران پاسخ منفی داده و اعلام کرده که علاقه‌ای به حضور در کادر فنی تیم ملی به عنوان دستیار ندارد. فدراسیون از طریق واتساپ درخواست همکاری خود را برای آنتیگا ارسال کرده و او هم سریع پاسخ منفی داده است.

استفان آنتیگا که سابقه قهرمانی با تیم ملی والیبال لهستان در قهرمانی جهان را در کارنامه دارد ترجیح داده فعلا به استراحت بپردازد و دستیار بهروز عطایی در تیم ملی نشود. البته گزینه‌های دیگر هم احتمال دارد با شرایط فدراسیون مبنی بر دستیاری بهروز عطایی کنار نیایند و قید حضور در تیم ملی والیبال را بزنند. فرصت زیادی به آغاز جام ملتهای آسیا باقی نمانده و حالا یکی از گزینه های خوب فدراسیون برای حضور در تیم ملی کنسل شده است و این اتفاق می‌تواند والیبال ایران و فدراسیون را به چالش بکشاند.

استفان آنتیگا سرمربی مشهور فرانسوی در زمان بازی و سرمربیگری بارها مقابل ایران در بخش ملی و باشگاهی قرار گرفته که اکثرا با برد او همراه شده است. این در حالی است که تمرینات تیم ملی والیبال ایران از امروز در سالن فدراسیون آغاز خواهد شد و باید دید که آیا تا زمان باقیمانده به مسابقات قهرمانی آسیا یک دستیار خوب به کادر فنی تیم بهروز عطایی اضافه خواهد شد یا خیر.

حالا وضعیت کادرفنی تیم ملی نیز با بحران روبرو شده چرا که پیش از این محمود افشاردوست هم اعلام کرد که به کار خود در کادر فنی بهروز عطایی ادامه نخواهد داد و باید دید که سرانجامی در انتظار والیبال ایران خواهد بود.

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا