فوتبال جهان

عکس| تونل وحشت عربستانی‌ها برای بمب بزرگ نقل و انتقالات

سادیو مانه، خرید جدید النصر، که دیشب رسما با امضای قراردادی به این تیم پیوست امروز برای اولین بار به هم‌تیمی‌های جدیدش معرفی شد.

بازیکنان النصر که برای دیدار با الزمالک مصر در جام باشگاه‌های عربی آماده می‌شوند در حال برگزاری جلسه تمرینی بودند که مسئولان باشگاه به همراه ستاره جدید تیم‌شان سادیو مانه وارد شدند و او را به هم‌تیمی‌های جدیدش معرفی کردند.

مانه 31ساله چهارمین خرید تابستانی باشگاه النصر است. او با ترک بایرن مونیخ به این تیم عربستانی پیوست تا فصل آینده در کنار کریستیانو رونالدو بازی کند. با ورود سادیو مانه بازیکنان النصر به او خوشامد گفتند و از حضور ستاره‌ای مثل مانه در تیمشان بسیار خوشحال بودند. بازیکنان النصر به رسم جاافتاده برای خوشامدگویی به هم‌تیمی جدیدشان تونل وحشت ساختند و مراسم معرفی او را به شکل کامل اجرا کردند.

مانه که پیش از پیوستن به بایرن به مدت شش سال با پیراهن لیورپول درخشید در بایرن حتی سایه‌ای از سادیو مانه درخشان آنفیلد نبود و در نهایت دو طرف به این نتیجه رسیدند که جدایی او و پیوستنش به النصر برای هر دو طرف بهترین گزینه است. این ستاره سنگالی در 31سالگی از النصر دستمزدی معادل 40 میلیون یورو در هر فصل دریافت می‌کند.

1904532

1904533

1904531

258 258

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا